Дорога сімя КНЕУ!

  Студентська академічна рада організовує перший благодійний бал в історії нашої Альма-Матер. Ми радо запрошуємо кожного з вас долучитися до цієї величної події.

Всі зібрані кошти, які не витратяться на організаційну частину, будуть передані у благодійний фонд «Територія життя», для переобладнання автомобілів на АТО.Бал — це свято не лише студентства, це — наше спільне свято! Нам би було приємно бачити улюблених викладачів у ритмі танцю. Ви – зразок молодому поколінню. Ви – гордість університету не лише в стінах КНЕУ, а й в науковому та культурному просторі!

Програма заходу складається не лише з бальних танців,  підготовлених учасниками, а й  з польки ( де танцюють абсолютно всі), полонезу, а також творчі номери, білий танець, не постановочні танці, а також багато розіграшів та веселих фантів.

Дрес — код для жінок – довга вечірня або бальна сукня( головне до полу.) Для чоловіків – класичний костюм або фрак чи смокінг. У групі заходу є вся інформація (https://vk.com/kneu_bal)

Для того, щоб вивчити базові рухи і поставити композиції, у нас є репетиції. Ще не пізно прийти і вивчити базові елементи).

Віденький бал відбудеться 24 квітня 2015 року у приміщенні Гольф-центру (о 20.00. З приводу замовлення квитків та іншої інформації звертатися до Анни Олефіренко (093 146 21 14) та Тетяни Фугіль (063-620-08-18)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Навигация по записям